Kronikë e zezë

Në “Rrugën C” rrihet një person, arrestohet i dyshuari

FOTO: Ilustrim
 

Rreth orës 18:30, Policia mori një informacion se në “Rrugën C” në Prishtinë, një person është sulmuar fizikisht.

Me të dalë në vendin e ngjarjes, është konstatuar se një person ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor.