Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një grua në shtëpinë e saj

 

Një grua është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Prishtinë të enjten.

Ajo u gjet nga një grua që po kujdes për të dhe Policia e Kosovës po e heton vdekjen e saj.