Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prizren

Foto: Ilustrim
 

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Prizren.

Sipas njoftimit nga Policia rasti është lajmëruar të martën nga babai i saj. Ai ka thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.