Kronikë e zezë

I bllokoi rrugën dhe e gjuan me armë, i dyshuari shoqërohet në polici

 

Një person është shoqëruar në stacionin policor në Obiliq për shkaktim të rrezikut dhe armëmbajtje pa leje.

Ai ka shtënë me armë zjarri kundrejt një personi tjetër derisa të dy ishin me vetura.