Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një të miture në Mitrovicë

Foto ilustrim
 

Një vajzë e mitur dyshohet se është dhunuar në Mitrovicë.

Babai i viktimës ka raportuar në polici se rasti ka ndodhur gjatë qershorit dhe korrikut të vitit të kaluar.