Kronikë e zezë

Arrestohen 14 persona në Gjakovë, dyshohet se u kapën me lojëra të fatit

Foto: Ilustrim
 

Të dielën janë arrestuar 14 persona në Gjakovë, nën dyshimin se janë kapur duke zhvilluar lojëra të fatit.

Sipas njoftimit policor, të dyshuarit janë kapur të dielën në ora 01:00, dhe më pas janë liruar, e pronari i lokalit është dërguar në mbajtje.