Kronikë e zezë

Aksion antidrogë në Gjilan, arrestohen dy persona

 

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjilan pas një aksioni antidrogë.

Të shtunën në ora 14:45, është arrestuar i dyshuari SH.I., pasi është kapur duke bërë shitblerje të substancave narkotike, dhe i njëjti kishte urdhërarrest nga Gjykata Themelore e Gjilanit.