Kronikë e zezë

Arrestohet një i mitur në Lipjan, i gjendet arma me fishekë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur në Lipjan pasi që gjatë kontrollit, i është gjetur dhe konfiskuar një pistolete me tre fishekë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.