Kronikë e zezë

3 të lënduar nga përleshje në veri të Mitrovicës, përdoren edhe armët e zjarrit

 

Tre persona janë plagosur gjatë një përleshje në veri të Mitrovicës ku u përdorën edhe armët e zjarrit, ka bërë të ditur Policia në raportin 24-orësh të mërkurën.

Sipas njoftimit, përleshja ndodhi në një lokal në orët e mbrëmjes të së hënës dhe morën pjesë shumë veta.