Kronikë e zezë

Digjet një kamion në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një kamion është përfshirë nga zjarri në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Policia i ka thënë KOHËS se rasti ka ndodhur të martën në ora 12:00, dhe se nuk raportohet për të lënduar.

“Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes, po ashtu janë ftuar edhe zjarrfikësit”, thuhet në njoftimin policor.