Kronikë e zezë

Një gruaje në Istog i vidhet çanta, viktima pranon trajtim mjekësor

Foto: Ilustrim
 

Një grua nga fshati Vrellë e Istogut ka raportuar se një i dyshuar deri më tani i pa njohur ia ka vjedhur çantën dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima në çantë ka pasur disa dokumente dhe para.