Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një 26-vjeçar në Qendrën e Azilit në Magure

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Një 26-vjeçar, shtetas i huaj, është gjetur pa shenja jete në Qendrën e Azilit në Magure.

“Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe mjekët emergjent të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në njoftim.