Kronikë e zezë

Tërhoqi nga banka në Ferizaj shumë para duke keqpërdorur identitetin e një klienti

 

Një person në Ferizaj ka arritur që të keqpërdorë identitetin e një klienti të një banke dhe të tërheqë një shumë të madhe të parave, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24-orësh të mërkurën.

Sipas njoftimit, rasti ka ndodhur të martën në Ferizaj.