Kronikë e zezë

Dy persona në gjendje të dehur sulmojnë një polic në Pejë

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Dy persona janë arrestuar pasi nën ndikim të alkoolit kanë kanosur dhe sulmuar një zyrtar policor në Pejë.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.