Kronikë e zezë

Tre persona të armatosur hyjnë në një shtëpi në Podujevë, përleshen me armë zjarri me familjarët

Foto: Ilustrim
 

Dy persona nga Podujeva kanë informuar Policinë se në shtëpinë e tyre kanë hyrë tre persona të maskuar dhe të armatosur.

Të dyshuarit janë përleshur me viktimat, ndërkohë që gjatë përleshjes ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.