Kronikë e zezë

Rrokulliset me veturë në Skivjan, një nga të lënduarit dërgohet në QKUK

 

Një vetaksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Skivjan të Gjakovës, nga ku dy persona mbetën të lënduar.

Vozitësi ka humbur drejtimin e veturës dhe është rrokullisur duke mos mundur të ndalej.