Kronikë e zezë

Arratisen dy të burgosur nga Qendra Korrektuese në Lipjan

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Shërbimi Korrektues i Kosovës (SHKK), njofton se sot rreth orës 14:40, nga Qendra Korrektuese Lipjan janë arratisur dy të burgosur, me inicialet A.K dhe SH.XH.

Sipas njoftimit të SHKK-së, dy të burgosurit janë tē dënuar me masë edukuese korrektuese.