Kronikë e zezë

Zhduken dy të mitura në Podujevë

Foto: Ilustrim
 

Një person nga fshati Obranqë e Podujevës ka informuar Policinë se dy vajzat e tij, viktimat femra kosovare të mitura, janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Rasti është duke u hetuar.