Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Ferizaj pasi sulmoi nënën e tij

Foto: Ilustrim
 

Është arrestuar një person në Ferizaj i cili sulmoi nënën e tij dhe ka demoluar shtëpinë.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.