Kronikë e zezë

Prishtinasi sulmon vëllain me dru

Foto: Ilustrim
 

Është arrestuar një person në Prishtinë pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht me mjet të fortë druri vëllain e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.