Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Mitrovicë, dyshohen për vrasjen e 22-vjeçarit

Policia
Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar për vrasjen e 22-vjeçarit në Mitrovicë.

Të dyshuarit, L.S., 31-vjeçar dhe V.S., 25-vjeçar, ishin shpallur në kërkim pasi dyshohen se më 12 shkurt të këtij viti, në rrugën "Bislim Bajgora" kanë sulmuar me armë zjarri M.K.