Kronikë e zezë

Dy vëllezër në Kamenicë përleshen për pronë

 

Janë arrestuar dy të dyshuar, vëllezër në Kamenicë pasi që të njëjtit, dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshje të mëhershme pronësore ishin përfshirë në sulm fizik me njëri-tjetrit.

Si pasojë, njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor në emergjencë në Gjilan.