Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një grua në Istog

 

Është gjetur pa shenja jete një grua në Istog të hënën.

Policia e Kosovës ka njoftuar se njësitet përkatëse, zjarrfikësit dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.