Kronikë e zezë

Rrahje masive në Deçan, plagoset një person

Foto: Ilustrim
 

Është raportuar se ka ndodhur një zënkë mes gjashtë personave në fshatin Isniq të Deçanit.

Si pasojë e zënkës njëri nga të dyshuarit ka përdorë armë zjarri dhe ka plagosur një të dyshuar mashkull kosovar.