Kronikë e zezë

Vetëvritet një 37-vjeçare nga Sllovia e Lipjanit

 

Një 37-vjeçare nga fshati Sllovi i Komunës së Lipjanit ka bërë vetëvrasje të hënën.

Policia dhe ekipet mjekësore kanë konstatuar vetëvrasjen e L.G., derisa Policia i ka thënë KOHËS se rasti është duke u hetuar.