Kronikë e zezë

Sulmohet dhe dhunohet një grua në Gjilan

Foto lustrim
 

Një grua dyshohet se është dhunuar një ditë më parë në Gjilan. Sipas raportit të policisë një burrë dyshohet se pas mesnatës e ka duke e sulmuar fizikisht e ka dhunuar seksualisht viktimën.

Sipas policisë viktima është dërguar për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .