Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prizren

 

Një vajzë është zhdukur në Prizren në mbrëmjen e të shtunës, njofton Policia e Kosovës.

Siç ka njoftuar Policia, një grua ka raportuar se vajza e saj ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.