Kronikë e zezë

Me dokument të falsifikuar ka shitur një objekt, arrestohet qytetari nga Shtimja

Arrestim
 

Është arrestuar një person në Shtime, pasi që vite më parë ka falsifikuar një dokument dhe ka arrit të kryej shitjen e një objekti.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.