Kronikë e zezë

Dy të lënduar nga një aksident mes një veture dhe një motoçiklete në Prishtinë

 

Dy persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në orët e pasdites në rrugën “Rrustem Statovci” në Prishtinës.

Lajmin e ka konfirmuar për KOHËN, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.