Kronikë e zezë

Aksident në Kaçanik, motoçiklisti dërgohet në QKUK

Foto: Ilustrim
 

Një veturë dhe një motoçikletë janë përfshirë në aksident të mërkurën në orën 23:40 në Kaçanik.

Motoçiklisti është dërguar në QKUK për trajtim pas lëndimeve që ka pësuar.