Kronikë e zezë

Hajni sulmon një grua në shtëpinë e saj dhe ia vjedh 4 euro

Foto: Ilustrim
 

Një person është arrestuar pasi në orët e hershme të mëngjesit të së martës është futur në shtëpinë e një gruaje në Gjakovë dhe duke e sulmuar, i ka grabitur gjëra materiale.

I dyshuari është hedhur mbi viktimën duke e shtrënguar për fyti dhe i ka kërkuar të holla.