Kronikë e zezë

10-vjeçari kërkohet nga policia e Shqipërisë, grabiti një furrë buke

Foto: TCH
 

Policia në Shqipëri ka shpallur në kërkim një 10 vjeçar për vjedhje e një shumë të parave në një furrë buke.

10-vjeçari dyshohet se mbrëmjen e kaluar ishte futur në një furrë buke për të blerë buke dhe deisa punëtorja po i shërbente atij, ai dyshohet se grabiti një shumë parash nga arka, raporton TCH.