Kronikë e zezë

Gruaja në Vushtrri sulmohet nga vjehrri e kunati

dhuna ne familje
Foto: Ilustrim
 

Një grua në Vushtrri ka raportuar në Polici se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vjehrri dhe kunati i saj.

Policia ka bërë të ditur se viktima ka marrë tretman mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregullt.