Kronikë e zezë

Të dyshuarit për dhunë në familje i gjenden armë e drogë

 

Një grua 30 vjeç ka raportuar në polici dhunën në familje në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë.

Pas kësaj informate rajoni i Policisë në Prishtinë ka arrestuar të dyshuarin D. A. 35 vjeç ndërsa gjatë bastisjeve policia ka sekuestruar armë dhe substanca narkotike.