Kronikë e zezë

Arrestohet mësimdhënësi i dyshuar për vrasjen babait të nxënëses së tij

 

I dyshuari për vrasjen e djeshme në Pejë, Xh. J. është arrestuar nga Policia, para pak çastesh.

I dyshuari kishte ikur nga vendi i ngjarjes pas vrasjes, që ai dyshohet se e ka kryer të martën pasdite në një kafiteri në Pejë dhe ishte në arrati.