Kronikë e zezë

Dy të mitura dhe një grua të zhdukura

Foto: Ilustrim
 

Një vajzë e mitur është zhdukur që nga dita e djeshme nga lagja Tuneli i Parë në qytetin e Mitrovicës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës rasti është raportuar nga babai i vajzës i cili ka thënë se ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.