Kronikë e zezë

Kean dëshiron të mbetet te PSG-ja

 

Sulmuesi Moise Kean po dëshiron të mbetet te Paris Saint-Germaini edhe pas përfundimit të edicionit aktual.

21-vjeçari ka pranuar se po ndihet mirë te Parisi dhe po shpreson që ekipi francez ta shfrytëzojë të drejtën e blerjes së kartoni të tij këtë verë.