Kronikë e zezë

Gjendet një person pa shenja jete në një lum në Leposaviq

Foto: Ilustrim
 

Raportohet se në një lum në fshatin Mosnicë të Leposaviqit është gjetur një trup pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.