Kronikë e zezë

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e një 39-vjeçari nga Strellci i Deçanit

 

Policia e Kosovës po kërkon bashkëpunim nga qytetarët për kapjen e Xun Balajt nga Strellci i Deçanit, i cili dyshohet për veprat përdorim i armës apo mjetit të rrezikshëm dhe ngasje në gjendje të paaftë apo të dehur.

Policia njofton se i dyshuari është 39-vjeçar.