Kronikë e zezë

Dyshohet për mjet shpërthyes në një objekt banimi në Fushë-Kosovë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka marrë në orët e mbrëmjes një informatë për një mjet të dyshimtë shpërthyes në një objekt në Fushë-Kosovë.

Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për KOHËN se njësitet policore kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.