Kronikë e zezë

Zhduket një i mitur në Prizren

 

Një i mitur në Prizren është raportuar i zhdukur.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i viktimës, derisa ka bërë të ditur se ai është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.