Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Podujevë-Prishtinë, motoçiklisti dërgohet në spital

Aksident në rrugën Podujevë-Prishtinë, motoçiklisti dërgohet në spital
Foto: Ilustrim
 

Një automjet dhe një motoçikletë janë përplasur në rrugën Podujevë-Prishtinë, të martën mbrëma.

Nga aksidenti lëndime ka pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe është dërguar për trajtim mjekësor.