Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një fëmijë 4-vjeçar në fshatin Blaç të Dragashit

Foto: Ilustrim
 

Një vajzë katërvjeçare është gjetur pa shenja jete në mbrëmjen e sotme në një lumë fshatin Blaç të Dragashit.

Dyshohet se fëmija ishte duke luajtur me fëmijë tjerë në afërsi të lumit ka rënë në lumë. Vdekja e fëmiut është konstatuar nga mjeku i fshatit dhe njësitet përkatëse policore kanë dalë në vend të ngjarjes.