Kronikë e zezë

Një i mitur në Suharekë rrokulliset me veturë, merr lëndime trupore

Foto: Ilustrim
 

Një i mitur në Suharekë është rrokullisur me veturë dhe si pasojë ka marrë lëndime trupore. Po ashtu është lënduar edhe pasagjeri që ishte me të.

Ngjarja ka ndodhur në pasditen e së shtunës në Suharekë.