Kronikë e zezë

Një person në Prizren lëndohet në vendin e punës

Një person në Prizren lëndohet në vendin e punës
 

Një person në Prizren është lënduar në vendin e punës.

Sipas njoftimit nga Policia, derisa ishte duke i kryer disa punime është rrëzuar nga shkallët dhe ka pësuar lëndime të lehta trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor.