Kronikë e zezë

Aksident në Grabanicë të Klinës, vdes një person

Aksident në Grabanicë të Klinës, vdes një person
 

Në fshatin Grabanicë të Klinës ka ndodhur një aksident trafiku, ku një person ka vdekur dhe tre të tjerë kanë pësuar lëndime trupore. Aksidenti ka ndodhur të hënën rreth orëve të mbrëmjes, ku sipas Policisë, të përfshira kanë qenë dy vetura.

“Tre persona kanë marrë lëndime trupore ndërsa i katërti ka humbur jetën”, ka thënë Driton Rugova, zëdhënës i Policisë për KOHËN.