Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, Policia identifikon të dyshuarit

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, Policia identifikon të dyshuarit
 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka identifikuar dy persona të cilët dyshohet se kanë gjuajtur me armë zjarri në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti, ka bërë të ditur për Kohën se nuk ka të lënduar dhe aktualisht rasti është duke u hetuar.