Kronikë e zezë

Humb kontrollin dhe vetaksidentohet shoferi në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Humb kontrollin dhe vetaksidentohet shoferi në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë
 

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për KOHËN se ngasësi i një automjeti, për arsye të panjohura ka humbur kontrollin dhe ka goditur një automjet të parkuar, duke shkaktuar më pas dëme materiale edhe në një lokal.