Kronikë e zezë

Goditet me veturë një biçiklist i mitur në Deçan

Goditet me veturë një biçiklist i mitur në Deçan
 

Është arrestuar vozitësi mashkull kosovar në fshatin Dranoc të Deçanit, pasi që i njëjti me veturën dyshohet nga pa kujdesia ka goditur një biçiklist të mitur.

Viktima është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.