Kronikë e zezë

Një i vrarë e një i plagosur në Drenas

FOTO: Ilustrim
 

Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur në fshatin Gradicë të Drenasit.

Siç njofton Policia e Kosovës, vrasja dhe plagosja me armë zjarri ka ndodhur në një pyll të këtij fshati, të hënën mbrëma.